נגן וידאו

היי סיין ייזום ובניה // הכל אפשרי

היי סיין ייזום ובניה // הכל אפשרי

חברה מובילה בתעשייה חדשנית

זה מתאפשר לנו בזכות צוות חרוץ, שופע ביצירתיות וחדור מוטיבציה. הניסיון שנצבר לאורך השנים, הן מפעילות חברת האם, היי סיין והן מהעבודה השוטפת בבניית פרוייקטים בארץ ובעולם, מעניקים לנו את היכולת להגיע לכל פרוייקט עם פתרונות שמפתיעים כל פעם מחדש את התעשייה כולה. היי סיין ייזום ובניה עוסקת בתכנון, ייצור וביצוע פתרונות למרכזים מסחריים במעטפת ועיצוב פנים עם כל סוגי קירות המסך: משולבים אלומיניום וזכוכית, קירות מסך זיגוג פלדה, אלמנטים מתועשים מפלדה וזכוכית, קירות ספיידרים, קירות מוארים, סקיילייט ותקרות מתועשות. היתרון הבולט של היי סיין ייזום ובניה הוא בממשק העבודה מול היזמים והאדריכלים, בשיתוף בשלבי התכנון ומציאת פתרונות קריאטיביים, תוך בחינה מתמדת של תקציב ולוחות זמנים.

לייצר במדויק עבורכם זה האתגר הגדול שלנו

היכולת של היי סיין ייזום ובניה להיות שותפים לתהליכי התכנון עוד בשלבים הראשונים, הוא תודות לידע הנצבר וליכולות הייצור הרחבות של מפעלי החברה. על שטח של כ- 3,000 מ״ר בגליל העליון, עם צוות של מעל 60 עובדים, היי סיין ייזום ובניה מייצרים כל פרוייקט בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. עם מערכות מתקדמות, בקרת איכות של איזו 9002, ומהנדסים שמלווים את התהליך כולו, הצוותים בהיי סיין ייזום ובניה, מחכים לאתגר הבא, שיוביל אותם לפרוץ עוד שלב בהצגת היכולות, כדי להמשיך ולדעת שאין דבר כזה בלתי אפשרי עבורם.

ההתקנה היא החיבור המושלם בין התכנון, הייצור והתוצאה

בכל גובה, בכל זוית, בכל גודל. מחלקת ההתקנות של היי סיין ייזום ובניה מבצעת פרוייקטים בכל סדר גודל, תוך הקפדה יתרה על רמת הבטיחות, דיוק מושלם ועמידה בלוחות זמנים, כפי שנקבעו מראש. עם מנהלי עבודה באתר, מהנדסים וצוותי ההתקנות, לצד הציוד המתקדם ביותר, כל פרוייקט מבוקר מרגע ההתחלה ועד לסיום ומלווה על ידי מנהלי החברה, כדי להבטיח בקרת איכות מקסימלית. יתרון בולט של צוותי ההתקנה הוא במתן פתרונות תוך כדי העבודה, לעיתים בשל צורך בשינוי תכנוני או כדי מתוך ראייה לייעול ושיפור.